• https://www.facebook.com/profile.php?id=100008791084670
    • ORGANİZASYON EKİPMANLARI İMALATI
INSTAGRAM

ANA SAYFA


     JOSEPHINE KINA TAHTI KTJ30063

   
Ürün Kodu : KTJ30063
Üretici : ARİSTA EKİPMAN
Ürün Özellikleri
ÜRÜNLERİMİZ DEMONTE OLUP ERGONOMİK TASARIMIYLA RAHAT KULLANIM SAĞLAR. AYNI KINA TAHTINI FARKLI EKSTRA RENK DÖŞEMELERİ İLE RENGARENK KULLANABİLİRSİNİZ.
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

DÜĞÜN SALONLARININ, ORGANİZASYON VEYA DAVET FİRMALARININ VE OTELLERİN TÜM ORGANİZASYON EKİPMAN İHTİYAÇLARINI KARŞILAYABİLECEĞİ ÜRETİCİ FİRMAYIZ

ARİSTA EKİPMAN OLARAK ÜRÜNLERİMİZİN TAMAMI KENDİ ÜRETİMİMİZ OLDUĞUNDAN KINA TAHTI, ŞAMDAN VE DİĞER ORGANİZASYON EKİPMANLARI ÜRETİMİNDE KALİTENİN DEVAMLILIĞI VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANDA TUTARAK EN UYGUN, DAYANIKLI, GÖSTERİŞLİ VE ERGONOMİK KINA TAHTI, ŞAMDAN VE ORGANİZASYON EKİPMANLARININ ÜRETİMİNİ VE SATIŞINI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ.

KINA TAHTI FİYATLARI, KINA TAHTI KİRALAMA FİYATLARI İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

İMALATINI YAPTIĞIMIZ KINA TAHTLARIMIZIN DÖŞEMELERİ DE DEMONTE OLUP YEDEK RENK ALARAK KINA TAHTINIZIN RENGİNİ BASİT VE PRATİK ŞEKİLDE DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ.

DÜNYA'NIN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN YURTDIŞINA GÖNDERİM SAĞLAMAKTAYIZ.AVRUPA ÜLKELERİNE DAHA YOĞUN OLARAK GÖNDERİM YAPMAKTAYIZ.

KINA TAHTI VE EKİPMANLAR HAKKINDA TÜM SORULARINIZI ARİSTA EKİPMAN EKİBİNE SORABİLİRSİNİZ.

0506 143 6139 - OKAN OK 

  • ARİSTA EKİPMAN'I FACEBOOK İNSTAGRAM PİNTEREST GİBİ SOSYAL MECRALARDAN DA TAKİP EDEREK YENİLİKLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ.
 
 
iletişim 05061436139
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
ADET
AÇIKLAMA
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
FACEBOOK
❤️ ÇOK SATANLAR ❤️